Dodał: Mariusz Dnia: 05 Apr 2006 Dział: Wywiady

scott skiles Dziś chciałem zaprezentować najnowszy wywiad przeprowadzony przez redaktorów portalu Insidehoops.com z Scottem Skilesem - trenerem Chicago Bulls. [...więcej]

Bulls ponownie lepsi od Celtów
Dodał: Mariusz Dnia: 02 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

boston celticsDziś przed własną publicznością w odstępie kilku dni ponownie rozprawili sie z drużyną Celtów 100-94. Przykład z ostatniego dobrego występu Nocionego wziął Hinrich, który poprowadził dziś Bulls do zwycięstwa, zdobywając 25 punktów z czego aż 23 w drugiej połowie meczu! [...więcej]

Wygrana z Charlotte.
Dodał: Mariusz Dnia: 01 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

charlotte bobcats Dziś w nocy Bulls pokonali na wyjeździe drużyne Charlotte Bobcats 113-107. Było to 4 i ostatnie spotkanie obu drużyn w tym sezonie, bilans spotkań jest remisowy 2-2. Bohaterem dzisiejszego meczu był Andres Nocioni, który dwoił się i troił aby zapewnić zwycięstwo drużynie. W meczu zdobył 24 punkty, miał 11 zbiórek i 4 bloki. [...więcej]

Gordon w Sonics lub Bobcats?
Dodał: Mariusz Dnia: 30 Mar 2006 Dział: Wydarzenia

ben gordon Jak donosi Chicago Tribune - Ben Gordon (22 lata, 191 cm), obrońca "Byków" ma ponownie zasiąść na ławce rezerwowych. Jednak sam zawodnik nie jest zachwycony takim obrotem sytuacji, gdyż twierdzi, że powinien wychodzić w podstawowym składzie. Dlatego jego nazwisko od dłuższego czasu pojawia się w różnych plotkach transferowych. W chwili obecnej Chicago ma dwie opcje: oddania Gordona - do Seattle lub do Bobcats. [...więcej]

Orlando góra...
Dodał: Mariusz Dnia: 29 Mar 2006 Dział: Wydarzenia

orlando magic Po dwóch wygranych z rzędu, Bulls ulegli dziś Magic 93-97. Przez pierwsze trzy kwarty Byki prowadziły i nic nie wskazywało na Ich porażkę. Wychodząc na ostatnią część spotkania prowadzili 82-73. Jednak później nastąpił kryzys i Byki w żaden sposób nie mogły trafić do kosza. Na 18 rzutów oddanych w tej częsci gry tylko 3 były celne. Na 1:53 sekundy przed końcową syreną Bulls po raz pierwszy utracili przewagę po celnym rzucie Turkoglu(87-86), którą nie udało się zniwelować do końca meczu. [...więcej]

Byki pokonują Celtów!
Dodał: MJ Dnia: 27 Mar 2006 Dział: Wydarzenia

Boston Celtics Byki poszły za ciosem i dzisiejszej nocy wygrały z Celtami 101 do 97. Mecz był niezwykle wyrównany, choć z początku Byki nie potrafiły wyjść na prowadzenie. Jeszcze na 3.07 min do końca meczu, utrzymywał się wynik 89-89, do którego Byków poprowadził Ben Gordon (13-5 run, który 13 ze swoich 17 punktów zdobył właśnie w czwartej kwarcie). Pierwsze prowadzenie Byki uzyskały dopiero na 2.13 min do końca meczu (93-91). Ostatnie 2 minuty były bardzo nerwowe (95-95 na 59 sek przed końcem meczu), ale to Bulls poradzili sobie lepiej z presją i wyszli zwycięsko z tej batali. Chicago traci nadal 1 1/2 meczu do Philadelphii... [...więcej]

Bulls pokonuja Hornets
Dodał: Mariusz Dnia: 25 Mar 2006 Dział: Wydarzenia

new orleans hornets Wkońcu Bulls przerwali serie porażek i dziś pokonali na wyjeździe drużynę Hornets 96-82. Do zwycięstwa poprowadził ich wychodzący z ławki Ben Gordon, zdobywca 25 punktów. Świetny mecz niczym Denis Rodman rozegrał również Tyson Chandler, który zebrał 21 piłek (7at., 14ob. - rekord życiowy). Gordon i Chandler zazwyczaj wychodzą w pierwszej piątce, ale dziś trener Scott Skiles zadecydował inaczej. Może to i dobry pomysł, dzięki temu liderzy zachowali siły na końcówkę spotkania, którą Byki wygrały 27-17. [...więcej]

Livingston zagra dla Byków...
Dodał: MJ Dnia: 23 Mar 2006 Dział: Wydarzenia

randy livingston10-dniowy kontrakt z Chicago Bulls parafował Randy Livingston. W tym sezonie amerykański obrońca grał w lidze CBA dla zespołu Idaho Stampede, gdzie w 13 meczach notował średnio po 15.5 punktów, 12.7 asyst oraz 5.5 zbiórek. 30-letni gracz w NBA rozegrał dziewięć sezonów. W 194. rozegranych spotkaniach notował po 4.0 pkt, 2.1 as oraz 1.4 zb. (Źródło:probasket.pl)