belka
menu

Bulls: 1-2 w ostatnich meczach...
Dodał: Air Dnia: 09 Jan 2008 Dział: Wydarzenia

Chicago Bulls w trzech ostatnich meczach tylko raz wygrali i to po ciężkim pojedynku z Sacramento Kings (93-94). Pozostałe dwa przegrali. Pierwszy 3 Stycznia z Blazers 115-109 a drugi 8 Stycznia z Knicks 105-100. Tym samym Byki mają Bilans 13-20 i z obecną grą playoffs wydają się mało prawdopodobne.

Bulls vs Blazers

Byki po strasznie cięzkim boju z Blazers (2OT) nie zdołali pokonać ostatnio świetnie spisujących się Blazers. Koszykarzom z Chicago nie pomogło 31 punktów i 11 zbiórek Joe Smith'a oraz 32 punkty z ławki Ben'a Gordon'a.
Na 1:05 do końca 4 kwarty Gordon trafił za "2" doprowadzając do remisu. Od tego momentu żadna z drużyn nie zdobyła punktów..
W dogrywce ważne punkty na 10s do końca zdobył Joe Smith doprowadzając do remisu. Byki po raz kolejny nie mogli prowadzić w końcówce. Szczęście skończyło się w drugiej dogrywce, wygranej przez Blazers 6 punktami. Rzuty osobiste Jones'a rozstrzygnęły losy spotkania.

Bulls vs Kings

Mecz od początku do końca bardzo zacięty. Momentami Byki prowadziły 8 punktami ale nie potrafili utrzymać przewagi, ostatecznie doprowadzając do emocjonującej końcówki. Na szczęście tym razem Bulls odnieśli wygraną, którą zapewnił Ben Wallace trafiając jeden z dwóch osobistych na 0:03 do końca meczu.
Dobre spotkanie rozegrał Anders Nocioni (26 punktów), Ben Gordon (20 punktów) i Thabo Selfosha (14 punktów).

Bulls vs Knicks

Byki, którzy po 3 kwartach prowadzili 11 punktami, zagrali całkowicie źle w czwartej kwarcie pozwalając Knicksom na zdobycie 28 punktów. Sami Bulls zdobyli tylko 12...
Nie można nic dobrego powiedzieć o tym meczu. Przy takim prowadzeniu nie można zagrać aż tak słabej 4 kwarty w ataku. Widać po raz kolejny, że jest to słaby punkt Byków.
Hinrich rzucił 20 punktów, Joe Smith 22 a Gordon 21 z ławki. Niestety z taką postawą nie ma co szukać miejsca w PO.

Informacja dodatkowa: Warto odnotować, że we wszystkich trzech meczach zabrakło Luol'a Deng'a. Skrzydłowy Bulls odniósł kontuzję i nie wiadomo kiedy wróci do gry.

Następne spotkanie Bulls rozegrają w piątek z Philadelphia 76ers.