belka
menu

Byki pokonują Jastrzębie
Dodał: Mariusz Dnia: 12 Mar 2006 Dział: Wydarzenia

Atlanta Hawks Dziś, po raz drugi w tym sezonie Byki pokonały Jastrzębie z Atlanty 95-90. W całym mecznu nawet na chwilę nie oddali prowadzenia gospodarzom. Byki po pierwszej połowie prowadziły 47-39, a to dzięki dobremu procentowi rzutów z gry 52% (18-34), przy zaledwie 35% (14-40) skuteczności Atlanty. Na 9 minut przed końcowa syreną Byki prowadziły 77-69, a dzięki kolejnym sześciu punktom uzyskały największą przewagę w meczu 83-69. Bulls roztrwonili tą przewagę i na 2:40 minut przed końcem prowadzili tylko 5 punktami. Wtedy odpowiedzialność za wynik wziął na siebie Hinrich, który zdobył ostatnie i decydujące 5 punktów drużyny. Kirk w całym meczu zdobył 18 punktów, więcej od niego zdobył tylko Deng Loul (21). Dobre spotkanie rozegrał również Tyson Chandler który uzyskał 12 oczek i miał 12 zbiórek. W drużynie z Atlanty najlepiej zagrali Al Harrington(32pkt. i 10zb.) oraz Joe Johnson (22pkt. i 10zb.)