belka
menu

Byki gromią Blazers!
Dodał: MJ Dnia: 15 Mar 2006 Dział: Wydarzenia

Dzisiejszej nocy Byki dosłownie zmiotły Blazers. Fenomenalny początek, kiedy Bulls rzucili 10 z 12 pierwszych punktów, poprowadził ich do wtorkowej wygranej w United Center, 95 do 66. Bulls od samego początku kontrolowali spotkanie, do połowy meczu prowadzili "tylko" 9 punktami, a wynik brzmiał 46-37, jednak w trzeciej kwarcie Gordon rzucił kolejne 10 punktów i dosłownie złamał przeciwników...

Najwięcej punktów dla zwycięzców zdobył Ben Gordon miał 23 pkt, 7 zbiórek, a także 3 przechwyty. Z dobrej strony pokazali się także Kirk Hinrich 14pkt, Andres Nocioni 13pkt, oraz niedawno przybyły do Byków Luke Schenscher 10pkt. W drużynie przeciwników najlepiej zaprezentował się Zach Randolph, który rzucił 25 punktów (11 na 21 rzutów) . Reszta Blazersów grała dosłownie żałośnie i rzucili tylko 16 z 56 rzutów (29 procent skuteczności). Warto dodać, że Blazers ma najniższą średnią punktową w lidze wynosi ona 89.2 pkt na mecz.