chicago bulls
menu chicago bulls multimedia inne o_stronie licznik

Jesteś

osobą która odwiedziła moją stronę od 27.XII.2001

buttony
Chcesz się wymienić buttonami?
Wyslij maila

activ.pl megapliki.pl serwis koszykarski
belka
menu

Nocioni przeprasza
Dodał: Mariusz Dnia: 14 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

andres nocioni W niedawnym starciu pomiędzy Atlantą Hawks a Chicago Bulls nie brakowało twardej walki i emocji. "Byki" zawzięcie walczą o awans do play-off, co najwyraźniej przekłada się na boiskowe emocje. W jednej z akcji wspomnianego meczu doszło do starcia Andresa Nocioniego z Joshem Childressem.

Argentyńczyk zastawiał gracza "Jastrzębi", kiedy ten zdenerwowany uderzył łokciem w głowę swego rywala. Za takie zachowanie Childress został wyrzucony z boiska. Nocioni, jak sam twierdzi, nie wiedział, czemu przeciwnik tak zareagował aż do czasu, kiedy pokazano mu nagranie z tamtego spotkania. Okazało się, że skrzydłowy Bulls pierwszy uderzył Childressa podczas zastawiania.

- W czasie gry nie wiedziałem, dlaczego tak zareagował. Jednak kiedy obejrzałem kasetę, przeprosiłem go - powiedział Argentyńczyk.

Oprócz Childressa, przewinieniem technicznym pod koniec meczu ukarani zostali także Tyson Chandler i Zaza Pachulia.(Źródło: e-basket.pl)

Komentarze:

nick:
mail: (optional)
smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Wpisz kod z obrazka:
Security Image


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MichaelJordan.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
sonda
forum2
forum
szukaj

subskrypcja
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie, wpisz poniżej swój adres email.

Dodaj Usuń
ramka_dol
e-nba.pl
ramka_dol