belka
menu

Bulls pogrążają Heat! Awans do PO
Dodał: Mariusz Dnia: 16 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

miami heat Fani Byków mają kolejny powód do radości. Dziś Nasza drużyna pokonała wysoko Miami Heat 117-93. Tym razem Bulls do zwycięstwa poprowadził obchodzący dziś swoje 21 urodziny Loul Deng. Dzięki Jego siedemnastu punktom zdobytym w pierwszej połowie spotkania Chicago objęło prowadzenie 58-53, niwelując tym samym 10-cio punktową stratę z pierwszej kwarty przegranej 35-25.

Druga połowa meczu toczyła się już pod dyktando Byków, trzecią kwartę wygrali 30-21 a czwartą 29-19. Świetne spotkanie rozegrali również: Ben Gordon(18pkt), Andres Nocioni (18pkt. i 8zb.) oraz Kirk Hinrich(17pkt. 6zb. 8as.) Była to 11 wygrana Byków w ciągu ostatnich 13 meczach.

Drużyna Heat zajmuje drugie miejsce w swojej konferencji. Trener Miami Pat Riley powoli przygotowuje swój zespoł do fazy Playoff. Dziś dał odpocząć swoim gwiazdom O'Nealowi i Wade'owi, obaj zagrali tylko po 20 minut. Pod Ich nieobecność najlepszym strzelcem Heat był Antoine Walker, który zdobył 22 punkty.