chicago bulls
menu chicago bulls multimedia inne o_stronie licznik

Jesteś

osobą która odwiedziła moją stronę od 27.XII.2001

buttony
Chcesz się wymienić buttonami?
Wyslij maila

activ.pl megapliki.pl serwis koszykarski
belka
menu

Hinrich wywróżył sobie przyszłość
Dodał: Air Dnia: 17 May 2007 Dział: Wydarzenia

Zawodnik Chicago Bulls - Kirk Hinrich 10 lat temu zapisał w zeszycie szkolnym, że w przyszłości będzie rozgrywającym Chicago Bulls i jak wszyscy widzimy tak rzeczywiście się stało. W Stanach Zjednoczonych Dzień Matki obchodzi się 14 maja i właśnie podczas obchodów tego święta cała sprawa wyszła na jaw.

Gracze składali tego dnia publicznie życzenia swoim mamom, a także zapraszali je na mecze. Niektóre z nich opowiadały w telewizji różne zabawne lub ważne dla przyszłości ich synów historie z przeszłości. Najciekawszą historię opowiedziała właśnie matka rozgrywającego Bulls. Powiedziała ona, że niedawno robiła porządki w domu i znalazła zeszyt syna z czasów gdy miał on 17 lat. Napisał on w nim wypracowanie na temat :" Co będę robił za 10 lat?". Trudno w to uwierzyć, ale Kirk w pierwszym zdaniu tego wypracowania napisał: "Za 10 lat będę rozgrywającym Chicago Bulls". "Nie mogłam uwierzyć w to co czytam" - powiedziała matka Hinricha. Natomiast sam gracz spokojnie skomentował całą sytuację: "Nic w tym dziwnego. Od dzieciństwa marzyłem o graniu w NBA, a wtedy najlepsi byli Bulls, dlatego chciałem grać w tej drużynie. Teraz jak widać sam gram w koszulce Byków. Ten zeszyt pokazuje, że nie rzucam słów na wiatr."
Jak możemy się przekonać po historii Hinricha różne mają umiejętności zawodnicy NBA !

Źródło:Dziennik.pl

Komentarze:

nick:
mail: (optional)
smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Wpisz kod z obrazka:
Security Image


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MichaelJordan.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
sonda
forum2
forum
szukaj

subskrypcja
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie, wpisz poniżej swój adres email.

Dodaj Usuń
ramka_dol
e-nba.pl
ramka_dol