chicago bulls
menu chicago bulls multimedia inne o_stronie licznik

Jesteś

osobą która odwiedziła moją stronę od 27.XII.2001

buttony
Chcesz się wymienić buttonami?
Wyslij maila

activ.pl megapliki.pl serwis koszykarski
belka
menu

Bulls myślą o przyszłości
Dodał: Mariusz Dnia: 21 Jul 2007 Dział: Wydarzenia

chicago bullsW przyszłym tygodniu generalny menadżer "Byków" John Paxson spotka się z reprezentantami Bena Gordona i Luola Denga. Będą to pierwsze rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktów, które wygasną po zakończeniu kolejnego sezonu.

Następnego lata dwójka zawodników Chicago Bulls stanie się wolnymi, ale zastrzeżonymi wolnymi agentami. Oznacza to, że władze klubu będą mogły przebić każdą ofertę. "Byki" chcą jednak uniknąć sytuacji, kiedy Deng i Gordonem będą dostępni na rynku.

- Oni są cenni dla nas. Jestem realistą i wiem, jak łakomymi kąskami będą na rynku. Te działania są dla ostrożności. Nie chcę na nich zrzucać zbyt dużej presji. Musimy spróbować dojść do porozumienia, by potem nie pluć sobie w brodę i mówić, że nie zrobiło się nic w kierunku ich zatrzymania na dłużej - powiedział Paxson.

Źródło:e-basket.pl

Komentarze:

nick:
mail: (optional)
smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Wpisz kod z obrazka:
Security Image


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MichaelJordan.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
sonda
forum2
forum
szukaj

subskrypcja
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie, wpisz poniżej swój adres email.

Dodaj Usuń
ramka_dol
e-nba.pl
ramka_dol