belka
menu

Preseason: Chciago Bulls 97:81 Milwaukee Bucks
Dodał: Air Dnia: 26 Oct 2007 Dział: Wydarzenia

bulls Do czwartego zwycięstwa "Byków" w preseason poprowadził ich rozgrywający - Kirk Hinrich. Zdobył on 20 punktów i dołożył 7 asyst. Pomogli mu w tym również Ben Gordon, Luol Deng oraz J. Smith. Odpowiednio 11, 12 i 12 "oczek". Niestety w tym meczu kontuzji nabawił się Ben Wallace. Przed zejściem do szatni w drugiej kwarcie, center Bulls zanotował 8 punktów i 3 zbiórki. Narazie nie wiadomo jak bardzo poważny jest uraz byłego gracza Detroit Pistons.

Oprócz "Big Bena" Bulls stracili Tyrus Thomas'a, który opuścił parkiet w trzeciej kwarcie z powodu kontuzji prawej stopy oraz Joakim'a Noah'a. Ten pierwszy zdobył 6 punktów i zebrał 5 piłek. Z kolei Noah 4 punkty i 3 zbiórki.

Bulls prowadzili 52-34 po pierwszej połowie. W trzeciej kwarcie odskoczyli jeszcze bardziej "Kozłom" wyprowadzając 14-6 "run". Najpierw Ben Gordon trafił "trójkę", a następnie to samo uczynił Kirk Hinrich, dając 66-49 prowadzenie Chicago na początku drugiej połowy.

W drużynie wygranej zabrakło Adriana Griffin'a oraz Andreas'a Nocion'ego. Z kolei Bucks grali bez swoich gwiazd: Michel'a Redd'a i Andrew'a Bogut'a.
Po stronie Milwaukee najlepiej zaprezentowali się C.Villanueva (19 punktów i 8 zbiórek) oraz C. Bell (11 punktów i 4 asysty). Debiutant Yi Jianlian zakończył spotkanie z dorobkiem 7 punktów na kiepskiej skuteczności 2-7 z pola.

Już dzisiaj rozpocznie się ceremonia rozpoczęcia sezonu 2007-08 w United Center. Z kolei następny mecz Chicago Bulls zagrają z New Jersey Nets 31.10.2007. Będzie to mecz "otwarcia".