michael jordan
menu chicago bulls multimedia inne o_stronie
licznik
Jesteś

osobą która odwiedziła stronę
od 27.XII.2001
buttony
Chcesz się wymienić buttonami?
Wyslij maila

megapliki.pl serwis koszykarski
belka
menu
- Air Jordan I
- Air Jordan II
- Air Jordan III
- Air Jordan IV
- Air Jordan V
- Air Jordan VI
- Air Jordan VII
- Air Jordan VIII
- Air Jordan IX
- Air Jordan X
- Air Jordan XI
- Air Jordan XII
- Air Jordan XIII
- Air Jordan XIV
- Air Jordan XV
- Air Jordan XVI
- Air Jordan XVII
- Air Jordan XVIII
- Air Jordan XIX
- Air Jordan XX
- Air Jordan XXI
- Air Jordan XXII

Air Jordan XX

air jordan 8 logo jumpman
aj xx

Tinker Hatfield, który projektował Air Jordan od III do XV, powrócił aby zaprojektować XX. To fani Tinker domagali się aby Nike go o to poprosiło. XX jest inspirowana oponami motocyklowymi i zespołem wyścigowym marki Jordan noszącym nazwę Team 23 Racing. Przedstawiciele Team 23 Racing potwierdzili, że firmy związane z legendą NBA Michaelem Jordanem będą sponsorowały Monteza Stewarta w tegorocznym AMA Repsol Superstock oraz w klasach Pro Honda Oils Supersport.

23 racing team

Właścicielem przedsięwzięcia jest Edward Scott LLC a głównym sponsorem jest Brand Jordan, filia Nike zarządzana w powiązaniu z pięcio-zespołowym NBA MVP Jordan. 31-letni Stewart dosiądzie Yamahy #123 R1 w Repsol Superstock oraz Yamahy #123 R6 w Pro Honda Oils Supersport.

23 racing teammontez stewart

Gdy atleta sławny na całym świecie staje się nawet w odległy sposób zaangażowany w jakąkolwiek działalność sportową lub biznesową, jest to wielki news, a gdy w Internecie powoli zaczęły się pojawiać raporty o tym, że Michael Jordan zbiera zespół wyścigowy AMA, poszła lawina postów pełnych spekulacji zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i na całym świecie.

Jordan zorganizował wsparcie dla wyścigowca Monteza Stewarta (lat 31) z Matteson, Illinois, aby mógł konkurować w 2004 AMA Road Racing Championship. Dosiądzie on Yamahy R1 w AMA Superstock oraz Yamahy R6 w wyścigach AMA Supersport na Daytona International Speedway 4 marca i 6 marca i weźmie udział w wydarzeniach CCS-Formula USA podczas tego weekendu, które są przygotowaniami do wyścigów AMA.

Jordan, który podobno ma kilka sportowych motorów i zainteresował się wyścigami, poznał Stewarta za pośrednictwem wspólnego znajomego w rejonie Chicago i postanowił pomóc odnoszącemu sukcesy motocykliście CCS, który został opisany przez Kena Abbota, kierownika konkurencji CCS-Formula USA Road Race Competition, jako "motocyklista który prawdopodobnie zdominuje wyścigi w środkowozachodnim regionie CCS do końca sezonu 2003".


23 racing team

Gdy Jordan zdecydował się dać pomocną dłoń Stewartowi, wykorzystał właściwego sobie ducha współpracy, który ułatwił sformowanie bardzo teraz szanowanego zespołu w niewątpliwie bardzo krótkim czasie. Michael Jordan ma manadżera Petera Falka, prezesa i CEO w SFX Sports Group, filii Clear Channel Communications, która jest właścicielem praw komercyjnych i organizatorem AMA Supercross Championships oraz, razem z Dorna Sports z Hiszpanii, wyścigu World Supercross Championship. Clear Channel dodatkowo promuje i organizuje zarówno profesjonalne jak i amatorskie wyścigi na ogólnokrajową skalę w regionalnej serii CCS oraz serii Formula USA National Championship. Clear Channel występuje także w roli promotora British Grand Prix w Donington Park w Anglii, rundy FIM 125, 250 oraz MotoGP World Road Racing Championships.

23 racing team

Maszyny, których dosiądzie Stewart w ten weekend na wyścigach CCS-Formula USA będą dosyć standardowe, ale jego motory R1 i R6 dla nadchodzących wyścigów AMA Daytona są teraz przygotowywane przez Gemini Technology Systems in Mukwonago, Wisconsin. Gemini pracowało z Harley-Davidson nad projektem supermotocykla VR1000 AMA Superbike. Główny sponsoring wspierający nowy zespół pochodzi od Jordan Brand, Parts Unlimited, Alpinestars, Gatoraid oraz PJ-1 Lubricants. Yamahy Stewarta będą wyposażone w opony Dunlop.>Przedstawiciele Jordana nie chcą komentować ani nawet przyjmować zapytań innych niż na piśmie lub wysłanych faksem, co jest zrozumiałe jeśli weźmie się pod uwagę ilość otrzymywanych codziennie próśb o informacje oraz publicznych wystąpień i wywiadów związanych z legendą NBA. Stewartowi także doradzono aby nie składał żadnych oświadczeń przed Daytoną, ale rzecznik Clear Channel podaje, że Jordan "chce pomóc temu motocykliście ale jednocześnie pozostać w cieniu. Jordan poznał Stewarta przez wspólnego przyjaciela i chce dać mu szansę."

montez stewart
montez stewart
montez stewart
michael jordan
michael jordan
michael jordan

AJ XX

Wydane: 19 lutego 2005
Projektant: Tinker Hatfield
Opis:
air jrodan xx Góra: Wykonana z pełnoziarnistej skóry oraz materiału Nubuck z precyzyjnymi wycięciami laserowymi prowadzącymi do śródstopnia aby wyrazić świętowanie historii butów Air Jordan. Zintegrowany pasek śródstopia zwiększający osiągi w połączeniu z ukrytym systemem sznurowania daje bezwzględne dopasowanie dla najlepszych osiągów. System podtrzymywania kostki daje regulowane podtrzymanie podczas gdy linia kołnierzowa wsparta pianką o pamięci kształtu amortyzuje stopę. Asymetryczna pokrywa dużego palca u nogi zapewnia wysoką trwałość w kluczowym miejscu, chroniąc przed tarciem ze strony palca.
Środkowa część podeszwy: Wykonana z Phylonu obciągnięta tkaniną na całej długości stanowi obudowę dla nowej technologii I.P.S.(Independent Podular Suspension) . Poszczególne pody tworzą dobrze reagującą środkową część podeszwy, która podtrzymuje stopę w kluczowych miejscach. Wewnętrzna płytka goleniowa daje podtrzymywanie śródstopia i łuku stopy.
Zewnętrzna podeszwa: Nowa technologia I.P.S. jest zintegrowana z umieszczonymi na wierzchu podeszwy podwyższonymi podami ułożonymi "w jodełkę". Pody nie tylko tworzą wyjątkowy system amortyzacji, ale także zapewniają przyczepność w obszarach mających kluczowe znaczenie dla osiągów. Zewnętrzna część podeszwy ma także rowki dla lepszej przyczepności inspirowane oponami motocyklowymi. 20 podów ułożonych w jodełkę na zewnętrznej części podeszwy ma symbolizować dziedzictwo znaku Air Jordan.
Profil: Ciesz się przeszłością i czekaj na przyszłość z butami Air Jordan XX.
Specyfikacje techniczne: Góra ze skóry i materiału Nubuck z laserowo wyciętymi uwydatnieniami, środkowa część podeszwy z Phylonu podtrzymująca dwadzieścia podów I.P.S.(niezależne zawieszenie na podach) umieszczonych na wierzchu podeszwy a śródstopie ma wewnętrzną płytkę goleniową.
Cena:
air jrodan xx US$175 (w lutym 2004)
Dostępne kolory:
Oryginalne
White/Varsity Red-Black
Black/Stealth-Varsity Red
White/Black-Varsity Red
Chutney/White-Black
Varsity Red/White-Black
University Blue/White-Black
White/Midnight Navy-Neutral Grey (low)
Black/Chartreuse-Light Graphite (low)
Źródło: Solepedia.com


Air Jordan XX

air jordan 20 air jordan 20
air jordan 20 air jordan 20
air jordan 20 air jordan 20
air jordan 20 air jordan 20

Air Jordan XX

air jordan 20 air jordan 20
air jordan 20 air jordan 20
air jordan 20 air jordan 20
air jordan 20 air jordan 20
air jordan 20 air jordan 20
air jordan 20 air jordan 20

Air Jordan XX

air jordan 20 air jordan 20
air jordan 20 air jordan 20

Air Jordan XX

air jordan 20 air jordan 20

carmelo anthony
sonda
forum2
subskrypcja lista mailingowa
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowoœciach w serwisie, wpisz poniżej swój adres email.wyszukiwarka szukaj znajdz
ramka_dol Kliknij i nakarm głodne
dziecko z serwisem
www.MichaelJordan.pl
akcja pajacyk
ramka_dol
ramka_dol