belka
menu

Al Harrington - z Hawks do Bulls?
Dodał: Mariusz Dnia: 15 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

al harrington Słabi podkoszowo Chicago Bulls pragną w lecie pozyskać wolnego agenta- Ala Harringtona. Obecnie Harrington nieźle spisuje się w zespole Atlanta Hawks (średnio 18.6 punktu, 6.9 zbiórki). Harrington wyjaśnił całą sytuację w środę przed meczem Bulls-Hawks. „Oczywiście ten sezon nadal trwa i nadal jestem w Atlanta Hawks”- powiedział Harrington. [...więcej]

Nocioni przeprasza
Dodał: Mariusz Dnia: 14 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

andres nocioni W niedawnym starciu pomiędzy Atlantą Hawks a Chicago Bulls nie brakowało twardej walki i emocji. "Byki" zawzięcie walczą o awans do play-off, co najwyraźniej przekłada się na boiskowe emocje. W jednej z akcji wspomnianego meczu doszło do starcia Andresa Nocioniego z Joshem Childressem. [...więcej]

Byki pokonują Jastrzębie
Dodał: Mariusz Dnia: 13 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

atlanta hawksPomimo nieobecności dwóch ważnych graczy Duhona i Denga, Bulls pokonali wczoraj na wyjeździe drużynę Atlanta Hawks 96-90 i nadal zajmują 8 miejsce w konferencji wschodniej. Po pierwszej kwarcie, którą Byki wygrały 28-18 nic nie wskazywało na to że mogą mieć jakieś problemy z pokonaniem rywala. [...więcej]

Duhon odpocznie
Dodał: Mariusz Dnia: 12 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

chris duhonRozgrywający Chris Duhon, ponad miesiąc próbował grać pomimo bólu pleców. Kontuzja stała się tak uciążliwa, że Duhon nie zagrał we wtorek przeciwko New Jersey Nets. Nie wiadomo jak długo potrwa jego absencja. Chris Duhon notuje w tym sezonie średnio 8.9 punkta, 3 zbiórki i 5.1 asysty na mecz, w ponad połowie meczów (38/70) wyszedł w pierwszej piątce swojego zespołu. (Źródło: probasket.pl)

Bulls nadal w grze

new jersey nets Prawdziwy pojedynek strzelecki urządzili sobie Vince Carter i Ben Gordon. Wygrał go ten pierwszy 43:36 jednak więcej powodów do radości miał gracz "Byków", bo to jego drużyna odniosła zwycięstwo 104-101 nad zespołem z New Jersey, które sprawia, że Bulls nadal liczą się w walce o ósmą pozycję na Wschodzie. [...więcej]

Porażka z 76ers
Dodał: Mariusz Dnia: 09 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

Philadelphia 76ers Niestety Bykom nie udało się powtórzyć ostatniego wyczynu i dziś ulegli przed własną publicznością drużynie 76ers 75-89. O zwycięstwie Filadelfii zadecydowała świetna postawa Allena Iversona, który zdobył 39 punktów. "The Answer" w pierwszej połowie zdobył 20 punktów co dało prowadzenie Jego drużynie 47-37. Początek trzeciej kwarty również był pod dyktando Filadelfii. [...więcej]

Bulls bliżej playoffs
Dodał: Mariusz Dnia: 06 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

philadelphia 76ers Wierni kibice Bulls mają swój moment radości, fanom Sixers pozostaje wiara. Po wygranym przez Chicago wyjazdowym meczu w Filadelfii 99:92, to ekipa z "Wietrznego Miasta" jest bliżej playoffs. Role się więc odwróciły, ale czy na długo? Allen Iverson i spółka okazję do rewanżu będą mieli już w sobotę. Ich problem polega jednak na tym, iż spotkanie odbędzie się w United Center. [...więcej]

Bulls pokonują Pacers
Dodał: Mariusz Dnia: 05 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

indiana pacers Bulls pokonali wczoraj przed własną publicznością koszykarzy Indiany Pacers 102-96. Była to 5 wygrana Byków w ostatnich 6 meczach. Wśród Byków najlepiej zagrał Ben Gordon, który 16 ze swoich 23 punktów zdobył w czwartek kwarcie. Ben napewno dobrze zapamięta ten mecz, ponieważ wczoraj obchodził swoje 23 urodziny. [...więcej]