belka
menu

Wallace i Noah wznowili treningi...
Dodał: Air Dnia: 27 Oct 2007 Dział: Wydarzenia

byki Zarówno Joakim Noah, jak i Ben Wallace będą mogli już od dzisiaj wznowić treningi. Skręcenia kostek, których obaj gracze Bulls nabawili się w niedawnym meczu przedsezonowym przeciwko Bucks, okazały się niegroźne. [...więcej]

Preseason: Chciago Bulls 97:81 Milwaukee Bucks
Dodał: Air Dnia: 26 Oct 2007 Dział: Wydarzenia

bulls Do czwartego zwycięstwa "Byków" w preseason poprowadził ich rozgrywający - Kirk Hinrich. Zdobył on 20 punktów i dołożył 7 asyst. Pomogli mu w tym również Ben Gordon, Luol Deng oraz J. Smith. Odpowiednio 11, 12 i 12 "oczek". Niestety w tym meczu kontuzji nabawił się Ben Wallace. Przed zejściem do szatni w drugiej kwarcie, center Bulls zanotował 8 punktów i 3 zbiórki. Narazie nie wiadomo jak bardzo poważny jest uraz byłego gracza Detroit Pistons. [...więcej]

Preseason: Bulls ponieśli trzecią porażkę...
Dodał: Air Dnia: 24 Oct 2007 Dział: Wydarzenia

Dallas Mavericks pokonali Chicago Bulls po ciekawym pojedynku 96:88 w preseason. Była to 3 porażka Byków w sezonie przygotowawczym. Do zwycięstwa zespołu Marka Cubain'a przyczynili się Josh Howard, Jason Terry i Devin Harris. Odpowiednio 19, 16 i 13 "oczek". Ten pierwszy niestety musiał opuścic parkiet w trzeciej kwarty z powodu kontuzji. To jednak nie powstrzymało Mavs przed wygraniem meczu.
Bulls grali bez Luol'a Deng'a. [...więcej]

Gray w wyjściowym składzie Bulls?
Dodał: Mariusz Dnia: 24 Oct 2007 Dział: Wydarzenia

aaron gray Wiele wskazuje na to, że 23-letni zawodnik wybrany w drugiej rundzie, na początku sezonu może występować w pierwszej piątce "Byków". - Podobała się nam współpraca Aarona z Benem - powiedział trener Chicago Bulls Scott Skiles. [...więcej]

Bulls oferują Dengowi śmieszny kontrakt

loul dengWydawało się, że priorytetem na tegoroczną przerwę między sezonami będzie dla Chicago Bulls przedłużenie umów z dwoma młodymi filarami drużyny - Benem Gordonem oraz Loulem Dengiem. [...więcej]

Preseason: Bulls 82:92 Raptors; 100:88 Pacers
Dodał: Air Dnia: 23 Oct 2007 Dział: Wydarzenia

Chicago Bulls przegało piątkowy mecz z Toronto Raptors 82:92. Pogromcą "Byków" był młody silny skrzydłowy Andrea Bargnani, zdobywca 19 punktów dla Toronto. Dzielnie wspierali go Juan Dixon (17pkt), Rasho Nesterovic (12pkt) i Jamario Moon - 10 "oczek'. Po tym spotkaniu Bulls mieli bilans 2-2. [...więcej]

Preseason: Byki odnoszą zwycięstwo nad Czarodziejami!
Dodał: Air Dnia: 17 Oct 2007 Dział: Wydarzenia

Luol Deng miał 11 punktów i 8 zbiórek, a Andreas Nocioni 10 punktów, przyczniając się do pokonania Wizards 97-76 w meczu preseason. Byki mają obecnie bilans 2-1 i zajmują [...więcej]

Nadal impas w sprawie Gordona
Dodał: Mariusz Dnia: 14 Oct 2007 Dział: Wydarzenia

ben gordonKiedy dziennikarze zapytali zawodnika Chicago Bulls jak wyglądają postępy w negocjacjach w sprawie nowego kontraktu, nie usłyszeli żadnych nowych wiadomości. Ben Gordon powiedział, że od dłuższego czasu nie ma postępów w rozmowach. [...więcej]