belka
menu

Bulls pokonują Heat. Stan 2-1.
Dodał: Mariusz Dnia: 28 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

miami heat Byki wykorzystały atut własnego boiska i wczoraj pokonały drużynę Heat 109-90 i w serii do czterech zwycięstw przegrywają już tylko 2-1. Kluczem do wygranej była świetna gra obronna, dzięki której Bulls powstrzymali Shaquille'a O'Neala, który zdobył zaledwie 8 punktów i miał 4 zbiórki. [...więcej]

Druga porażka z Heat. Stan 2-0.
Dodał: Mariusz Dnia: 25 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

miami heat Byki po raz drugi ulegli drużynie Heat 115-108. Pierwsze trzy kwarty spotkania to wyraźna przewaga Heat, wychodząc na ostatnia część spotkania prowadzili prawie dwudziestoma punktami (95-76). W czwartej kwacie wszystko się zmieniło, to Byki panowały na parkiecie, a w szczególności jeden Kirk Hinrich. [...więcej]

Bulls ulegi Heat. Stan 1-0.
Dodał: Mariusz Dnia: 23 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

miami heat Pierwszy mecz w Playoffach za Nami, niestety przegrany 111-106. Mecz był bardzo emocjonujący i nie obeszło się również bez incydentu. Zawodnik Miami Heat - Udonis Haslem, został wyrzucony z boiska po tym jak rzucił w stronę sędziego ochraniacz na zęby. Pierwszą kwartę minimalnie wygrała drużyna Heat 26-24, druga kwarta przegrana przez Byki 27-37, zadecydowała o wygranej Heat. [...więcej]

Skiles i Gordon nagrodzeni
Dodał: Mariusz Dnia: 21 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

scott skilesben gordon Trener Scott Skiles został wczoraj wybrany najlepszym trenerem kwietnia w konferencji wschodniej. Jest to już Jego drugie takie wyróżnienie, poprzednim razem został uhonorowany w styczniu 2005 roku, kiedy poprowadził Byki do serii 13-3. Pod wodzą Scotta w kwietniu drużyna miała bilans 9-1, była to część serii w której Byki wygrały 12 z 14 spotkań. [...więcej]

Bulls wygrywają. Następni w kolejce Heat.
Dodał: Mariusz Dnia: 20 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

toronto raptors W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Bulls pokonali we własnej hali drużynę Toronto Raptors 127-106 i zajęli 7 pozycję w konferencji wschodniej. W sobotę w pierwszej rundzie playoff, spotkają się z drużyną Miami Heat. Obie drużyny w rundzie zasadniczej spotkały się trzykrotnie, bilans 2-1 na korzyść drużyny z Florydy. Byki od początku kontrolowały przebieg spotkania. [...więcej]

Kolejna wygrana Bulls
Dodał: Mariusz Dnia: 18 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

orlando magic Kolejna wygrana Byków, wczoraj na wyjeździe pokonali po dogrywce drużynę Orlando Magic 116-112. Bohaterami meczu byli: Kirk Hinrich, który zdobył 26 punktów i miał 10 asyst oraz zdobywca 24 punktów Andres Nocioni. Po celnym rzucie Hinricha na 22 sekundy przed końcowa syrena, Chicago objęło prowadzenie 96-95. [...więcej]

Bulls pogrążają Heat! Awans do PO
Dodał: Mariusz Dnia: 16 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

miami heat Fani Byków mają kolejny powód do radości. Dziś Nasza drużyna pokonała wysoko Miami Heat 117-93. Tym razem Bulls do zwycięstwa poprowadził obchodzący dziś swoje 21 urodziny Loul Deng. Dzięki Jego siedemnastu punktom zdobytym w pierwszej połowie spotkania Chicago objęło prowadzenie 58-53, niwelując tym samym 10-cio punktową stratę z pierwszej kwarty przegranej 35-25. [...więcej]

Bulls lepsi od Wizards
Dodał: Mariusz Dnia: 15 Apr 2006 Dział: Wydarzenia

washington wizards Dziś Bulls pokonali przed własną publicznością drużynę Washington Wizards 103-101. Ojcem zwycięstwa był Ben Gordon który zdobył 32 punkty. Trafił 9-9 rzutów za 3 i tym samym wyrównał rekord NBA w ilości rzutów za 3 bez pomyłki. Rekord ten ustalił Latrell Sprewel, 4 lutego 2003 przeciwko LA Clippers. To właśnie celna trójka Gordona ustaliła wynik spotkania na 54 sekund przed końcem spotkania. [...więcej]